RÉSONNEZ® Originals

Opłata za webinar: 19,00 PLN. Część zysków z biletów zostanie przekazana na rzecz Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi. Webinar rozpocznie się 31/01/2021 o godz. 19.30 i będzie prowadzony przez 2 specjalistów!

Część I webinaru będzie prowadzona przez dr n. med. Joannę Kufel-Grabowską i będzie dotyczyć podstawowych metod diagnostycznych i terapeutycznych chorych na raka piersi. Doktor Joanna Kufel - Grabowska w 2009 roku ukończyła wydział lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, w 2015r. obroniła pracę doktorską pod tytułem: ”Powikłania kardiologiczne u pacjentek z wczesnym rakiem piersi po leczeniu uzupełniającym trastuzumabem”, a w 2017 r. zdała egzamin specjalizacyjny w dziedzinie onkologia kliniczna. Obecnie pracuje w Szpitalu Klinicznym im. Przemienienia Pańskiego w Poznaniu. Na co dzień zajmuje się leczeniem chorych na raka piersi, moim głównym zainteresowaniem jest opieka nad młodymi pacjentkami.


Część II webinaru prowadzona będzie przez lek. Monikę Szulc-Kobylarek i dotyczyć będzie podstaw interpretacji zdjęć mammograficznych. Przedstawione zostaną najczęstsze zmiany o charakterze nowotworowym oraz sposób opisu zdjęć mammograficznych. Doktor Monika Szulc-Kobylarek jest radiologiem z 25 letnim doświadczeniem zdobytym w Wielkopolskim Centrum Onkologii.

DO SPOTKANIA POZOSTAŁO:

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Partnerem oraz Sponsorem Głównym RÉSONNEZ® zostaje firma Devicor Medical Poland Sp. z o.o. Podczas Prezentacja produktu nastąpi podczas ostatniego dnia Miesiąca Radiologii Polskiej poświęconemu leczeniu oraz radiologicznej diagnostyce raka piersi.
W Mammotome dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą w swojej klasie technologię, która pomoże lekarzom w dokładnym zdiagnozowaniu raka piersi. Nigdy nie zapominajmy, że w centrum każdej diagnozy raka piersi jest pacjentka. 
Uważamy, że diagnoza pacjenta zaczyna się od właściwej tkanki. Nasza łatwa w użyciu i niezmiennie niezawodna oferta pomaga poprawić wydajność pracy i pewność diagnostyczną. Nasza bogata oferta produktów obejmuje urządzenia do biopsji piersi Mammotome, systemy radiografii próbek i markery tkankowe; dystrybucja systemów radiografii próbek firmy Kubtec i systemu wykrywania promieniowania gamma Neoprobe.

KOSZT WEBINARU: 19,00  PLN

Uczestnictwo w Konferencji

Oceń Poznańską Szkołę Radiologii na Fb,

a my chętnie przygotujemy dla Ciebie certyfikat uczestnictwa w webinarze!

www.fb.com/poznanskaszkolaradiologii

WEBINAR PROWADZI:
dr n. med. Joanna Kufel-Grabowska

oraz lek. Monika Szulc-Kobylarek

Cześć! Dziękuję za zainteresowanie tym webinarem. Przygotowaliśmy się najlepiej jak potrafiłyśmy, żeby przekazać Ci niezbędne informacje z zakresu podstaw diagnostyki i terapii raka piersi.

Do zobaczenia wkrótce!

UCZESTNICY

Webinar dedykowany jest studentom medycyny bez ograniczeń na rok studiów.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

WEBINAR DEDYKOWANY

STUDENTOM ORAZ LEKARZOM STAŻYSTOM

Dominik Kobylarek