RÉSONNEZ® Originals

Zostań Ambasadorem RÉSONNEZ®

Istotnym dla spółki jest poszukiwanie osób, chcących promować misję oraz filozofię RÉSONNEZ®. Osoby, które zdecydują się wspierać spółkę poprzez social media w zakresie poleceń, mogą liczyć na szereg korzyści nie tylko dla siebie w postaci free pass/voucherów na wybrane wydarzenia, ale również przekazać swoim sieciom kontaktów wyjątkowe oferty w formie voucherów i/lub rabatów na wybrane płatne wydarzenia organizowane przez RÉSONNEZ®.

Jeśli prowadzisz konto na instagramie lub Facebook’u liczące powyżej 300 obserwujących, a Twoją grupą odbiorców są głównie osoby powiązane z medycyną oraz chciałbyś zostań Ambasadorem marki RÉSONNEZ®, prosimy wówczas o kontakt na:

info@resonnez.eu

Dołącz do społeczności

Dołącz do stale rosnącej grupy studentów medycyny, lekarzy, lekarzy weterynarii, elektroradiologów oraz działaczy społecznych, dla której jakość otrzymywanych treści ma znaczenie.

Najprostszym, co możesz zrobić w tej chwili, by dokonać czegoś wartościowego, jest po prostu zapisanie się do E-mail Edukacji.  Poprzez E-mail Edukację otrzymasz dostęp do wyselekcjonowanych dla Ciebie wartościowych treści, jak: najciekawsze artykuły naukowe, inspirujące filmiki, zaproszenia na darmowe szkolenia, zniżki na płatne warsztaty i wykłady i wiele, wiele innych.

 

B2B

Oryginalne projekty RÉSONNEZ to szansa dla przedsiębiorstw do nawiązania trwałej i owocnej współpracy. Spółka świadczyła już usługi dla dziesiątek przedsiębiorstw z branży medycznej, dzięki czemu partnerzy oraz sponsorzy RÉSONNEZ trafiali ze swoim przekazem do tysięcy unikalnych i nowych odbiorców.

RÉSONNEZ świadczy zarówno usługi o charakterze komercyjnym jak i barterowym. Warunkiem nawiązania partnerstwa barterowego jest podzielanie tych samych zasad i podążanie tą samą filozofią, co RÉSONNEZ.

Spółka realizuje kompleksowe usługi marketingowe zarówno względem pojedynczych inicjatyw jak i w trakcie cyklów spotkań w ramach pakietów sponsorskich.

Ponadto od 2022 roku spółka wprowadziła do swojej oferty B2B usługi w modelu subskrypcyjnym, w obrębie którego usługi wykonywane są w okresie 6 lub 12 miesięcznym.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji oraz warunkach współpracy, napisz maila na:

info@resonnez.eu

Włącz się jako wykładowca

Chciałbyś lub chciałabyś podzielić się z naszą społecznością swoją wiedzą lub doświadczeniem? Jesteśmy tutaj po to, aby ułatwić Ci wystąpienie przed medyczną i niemedyczną grupą odbiorców. Przeprowadzimy Cię przez niezbędne formalności oraz przekażemy Ci wskazówki, które pomogą Ci przeprowadzić profesjonalne szkolenie. Współpracowaliśmy już z blisko 50. wykładowcami na przestrzeni ostatnich 2 lat i z przyjemnością powitamy kolejną osobę w roli wykładowcy!

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji oraz warunkach współpracy, napisz maila na:

info@resonnez.eu

Zostań twórcą treści naukowych

Dysponujesz notatkami ze studiów i zastanawiasz się nad ich sprzedażą? Zamierzasz szukać na własną rękę osoby, która od Ciebie je odkupi? Nie musisz tracić na to czasu. Odezwij się do nas, a my wycenimy Twoje materiały i jeśli spełnią nasze wymagania, z chęcią je od Ciebie kupimy lub zaproponujemy Ci program partnerski, dzięki któremu będziesz mieć okazję zarabiania na swoich treściach przez cały rok kalendarzowy. Niezależnie od tego, czy są to materiały papierowe, elektroniczne, Twoje własne ilustracje, czy materiały audiowizualne. Dołącz do coraz większej grupy twórców treści naukowych RÉSONNEZ®.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji oraz warunkach współpracy, napisz maila na:

info@resonnez.eu