RÉSONNEZ® Originals

Spotkanie odbędzie się 22 stycznia o godzinie 22.15. Jest to spotkanie bezpłatne. Przyszedł czas na kolejne otwarte spotkanie RÉSONNEZ® oraz Fundacji Wspierającej Naukę im. Doktora Mariana Szulca. Podczas tego spotkania udostępnimy Państwu materiał wideo nagrany przez firmę TMS Sp. z o.o. Jest to wykład jednej z bardziej rozpoznawalnych postaci radiologii polskiej - prof. dr hab. Wojciecha Kosiaka. Wykład będzie dotyczyć obrazowania USG u pacjentów pediatrycznych. Wierzymy, że spotka się z ciepłym przyjęciem 🙂

Absolwent Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, pediatra, od blisko trzydziestu lat zajmuje się diagnostyką ultrasonograficzną. Kierownik Pracowni Diagnostyki Ultrasonograficznej Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii, od czerwca 2018 r. Profesor nadzwyczajny GUMed. Jest członkiem polskich i europejskich towarzystw pediatrycznych, onkologicznych oraz ultrasonograficznych, w latach 2016-2018 pełnił funkcję Przewodniczącego Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, od 2014 roku jest członkiem Komisji Standardów i Edukacji European Federation of Societies for Ultrasound in Medicine and Biology (EFSUMB).

Dlaczego RÉSONNEZ® współpracuje z TMS Sp z o.o.?

Od ponad 100 lat firma Canon Medical jest liderem w dziedzinie obrazowania diagnostycznego, tworząc rozwiązania dla opieki zdrowotnej zgodne z obraną filozofią ,,Made for life”.

Historia Canon Medical sięga 1914 roku, kiedy to Tokyo Electric, rozpoczęła prace nad pierwszą w Japonii lampą rentgenowską. W ciągu ponad 100 lat od tego czasu firma stała się globalnym podmiotem o światowej renomie dzięki innowacjom, niezawodności i koncentracji na kliencie.

Od początku powstania firmy przyświeca jej jeden cel, współpraca ramię w ramię z wiodącymi partnerami klinicznymi i akademickimi, aby zapewnić najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie obrazowania diagnostycznego, nieustający rozwój i wdrażanie innowacji wspomaganych sztuczną inteligencją, przy jednoczesnej trosce i zachowaniu optymalnego bezpieczeństwa pacjenta.

 

Canon Medical jest światowym liderem w dziedzinie innowacji w medycynie, oferując przy tym kompleksowe portfolio zaawansowanych technik obrazowania medycznego, od diagnostycznych i interwencyjnych systemów obrazowania po rozwiązania informatyczne dla służby zdrowia, doceniane za jakość, niezawodność i bezpieczeństwo.

W styczniu 2018 roku marka TOSHIBA Medical Systems została włączona w struktury CANON Medical.

DO KONFERENCJI POZOSTAŁO:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

WEBINAR JEST DARMOWY 

Uczestnictwo w Konferencji

Chętnie przygotujemy dla Ciebie certyfikat uczestnictwa w webinarze!

www.fb.com/poznanskaszkolaradiologii

WEBINAR PROWADZI:
lek. Dominik Kobylarek
oraz prof. dr hab. Wojciech Kosiak

 

 

UCZESTNICY

Webinar dedykowany jest studentom medycyny bez ograniczeń na rok studiów.

MIEJSCE SZKOLENIA

WEBINAR

ZAPISY ZAKOŃCZONE

Dominik Kobylarek