RÉSONNEZ® Originals

Wybierasz webinar lub webinary, na które chcesz się zapisać.

Przez formularz zgłoszeniowy na tej stronie dokonujesz rejestracji jako uczestnik szkolenia Poznańskiej Szkoły Radiologii.

Po wypełnieniu wymaganych pól formularza zgłoszeniowego dostaniesz się na stronę operatora platformy webinarowej Clickmeeting. Tutaj potwierdzasz wybór webinaru.

Na tym etapie wprowadzasz swoje dane niezbędne do obejrzenia webinaru. Wymagany jest adres e-mail oraz imię. Uwaga! Na tym etapie często zdarzają się literówki.

Dwa razy sprawdź, czy poprawnie wpisujesz swój adres e-mail, ponieważ właśnie na ten adres e-mail przyjdzie automatycznie zaproszenie do wzięcia udziału w webinarze.

W przypadku webinarów płatnych kliknij przycisk opłacenia wydarzenia.

Na wskazany przez Ciebie adres e-mail na stronie z KROKU 4 przyjdzie automatycznie e-mail
z zaproszeniem. To dzieje się w ciągu kilku minut od opłacenia uczestnictwa (lub samej rejestracji, gdy webinar jest bezpłatny).

Chcąc zarejestrować się na wydarzeniu, klikasz w przycisk DOŁĄCZ w automatycznie wygenerowanej wiadomości z poprzedniego kroku.

W trakcie webinaru będziesz mieć możliwość pobrania naszego autorskiego skryptu z danego zagadnienia.

Dostęp do powtórki otrzymasz w najbliższy poniedziałek po webinarze. Przyjdzie w formie zaproszenia na adres e-mail, który został przez Ciebie podany w KROKU 4.

W ostatni weekend miesiąca będziemy robić dla Was Q&A, podczas którego będziemy odpowiadać na najciekawsze pytania zadane przez Was w trakcie webinarów. Kanał na youtube nazywa się "Z powołania".

Spotkania Radiologiczne

wrzesień 2021
Nie odnaleziono wydarzeń!

Najbliższe spotkanie: COVID-19 na obrazach radiologicznych

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Spotkanie zorganizowane we współpracy z Fundacją Wspierającą Naukę im. Doktora Mariana Szulca.

30 sierpnia o godzinie 20.30 odbędzie się kolejne spotkanie z radiologią. Wydarzenie jest bezpłatne i współorganizowane z Fundacją Wspierającą Naukę im. Doktora Mariana Szulca. Spotkanie potrwa ok. 30 minut.

Ilość informacji, która przez ostatnie lata docierała do nas w związku z pandemią mogła nieraz okazać się przytłaczającą. W momencie, w którym wprowadzam opis tego wydarzenia w Polsce odnotowujemy kilkadziesiąt przypadków zakażeń COVID-19 dziennie. Podsumujmy zatem naszą wiedzę raz jeszcze. Zrobi to dla nas lek. Amelia Ilnicka.

Spotkanie zorganizowane we współpracy z Fundacją Wspierającą Naukę im. Doktora Mariana Szulca.

31 sierpnia o godzinie 20.30 odbędzie się kolejne spotkanie z radiologią. Wydarzenie jest bezpłatne i współorganizowane z Fundacją Wspierającą Naukę im. Doktora Mariana Szulca. Spotkanie potrwa ok. 30 minut.

Lekarz Dominik Kobylarek podejmie się analizy oraz opracowania informacji z literatury poruszającej temat “long COVID”. Long COVID to termin oznaczający utrzymywanie się wybranych objawów u osób, które wyzdrowiały po zakażeniu SARS-CoV-2. Przekonajmy się jak wygląda obraz pacjentów nie tylko kliniczny, ale również radiologiczny.

 

Często zadawane pytania

Wysyłamy powtórki do uczestników szkoleń w poniedziałki, a zatem jeśli Twój webinar odbył się w niedzielę, to w poniedziałek dostaniesz powtórkę. Jeśli Twój webinar odbył się w czwartek, to również otrzymasz powtórkę w najbliższy poniedziałek 🙂

Przez 48 h (dwa dni robocze) od momentu wysłania. 

Obsługa klienta jest dostępna w dniach: wtorek, czwartek, niedziela od godz. 18-20.00. W tym celu prosimy napisać na adres: pilnapomoc@resonnez.eu lub wysłać wiadomość na Facebook’a: @poznanskaszkolaradiologii lub @resonnez. 

Uwaga w dniu wydarzenia możemy otrzymywać wiele maili i ze względu na to, że jesteśmy małym zespołem, to nie poradzimy sobie ze wszystkimi wiadomościami, dlatego prosimy sprawdzić wszystkie linki z kilkudniowym wyprzedzeniem.

 

Skrypt będzie dostępny do pobrania w trakcie spotkania na pasku na górze monitoru 🙂 Wielki pasek z wielkimi literami 🙂