RÉSONNEZ® Originals

GENEZA

Zakładając RÉSONNEZ 4 lipca 2019 roku przyświecał mi jeden cel: inwestować w rozwój lekarzy jutra. Chciałem budować mosty w świecie medycyny. Przeszedłem do projektowania i realizacji wizji.

Pierwszy rok prowadzenia RÉSONNEZ nie mógł być trudniejszym sprawdzianem dla naszej wytrwałości, odpowiedzialności i konsekwencji. 

Pandemia COVID-19 nas nie zatrzymała. Zorganizowaliśmy jedyną w Europie międzynarodową letnią szkołę – Summer International Radiology Course, goszcząc 47 uczestników z 9 różnych krajów. Wizji nie można było zatrzymać, ponieważ zrealizowana została z wiarą w sukces i konsekwencją w jej realizacji. Maszyna ruszyła.

~ Prezes Zarządu RÉSONNEZ, lek. Dominik Kobylarek

ENCORE 2021

RÉSONNEZ idzie po więcej, stąd hasło na nowy sezon: ENCORE 2021. Chcemy nie tylko powtórzyć sukces, ale i kontynuować ekspansję pozyskując kolejnych partnerów i sponsorów. Z dumą obserwowałem jak Zespół RÉSONNEZ dojrzewał do odnoszenia sukcesów. Jesteśmy mądrzejsi o rok budowania od zera i silniejsi o wyzwania, przez które razem przeszliśmy. 

RÉSONNEZ CLUB 1927

Włącz się do projektu z niezwykłą historią. Nie tylko historią współczesną. Dzięki współpracy z Fundacją Wspierającą Naukę im. Doktora Mariana Szulca podczas sezonu 2020/2021 stworzymy RÉSONNEZ Club 1927, który będzie kontynuował wizję wybitnego lekarza dwudziestolecia międzywojennego. Jesteśmy medycyną jutra, ale nie zapominamy o swoich korzeniach.

Poznawaj więcej, doświadczaj więcej, dziel się wiedzą

Stawiamy na praktykę i istotną klinicznie wiedzę. Dzięki współpracy z doświadczonymi klinicystami kursanci poznają najpraktyczniejsze aspekty radiologii.

Pracowitość i konsekwencja w działaniu

Nie zostawiamy miejsca na przypadek. Nasze dokonania są efektem konsekwencji w realizowaniu postawionych celów.


Organiczna budowa organizacji

RÉSONNEZ® powstało jako inicjatywa studencka. Zaufało nam wielu ambitnych studentów, którym umożliwiamy zdobywanie wiedzy na najwyższym poziomie.

Innowacyjność nauczania

Dzięki współpracy ze sponsorami uzyskujemy dostęp do najwyższej jakości sprzętu medycznego. Wykorzystujemy do nauki aparaturę USG, stacje diagnostyczne, webinary oraz konkursy i quizy interaktywne.

Mocne podstawy, stabilny rozwój

Zastrzegliśmy prawa do znaku towarowego RÉSONNEZ® na terenie Unii Europejskiej. Nasze wydarzenia są wydarzeniami oryginalnymi.

50 uczestników z całego świata

Zbudowaliśmy wyjątkową międzynarodową społeczność zainteresowaną radiologią. Rozwijamy naszą markę na arenie międzynarodowej.

Odpowiedzialność

Nasze wydarzenia są zorganizowane z odpowiedzialnością i najwyższą starannością o bezpieczeństwo gości.

Komfort uczenia się

Nasze wydarzenia są wydarzeniami ograniczonymi co do liczby uczestników. Przy jednej stacji pracuje do 2 osób.  

Szeroka oferta edukacji

Jako pierwsi zorganizowaliśmy warsztaty obejmujące USG, RTG, TK, MR czy radiologii interwencyjnej. 

 

Stawiamy na jakość

Zaczynając od wykładowców, trenerów przez sprzęt, aż po certyfikaty, koszulki teczki czy torby – tylko wysoka jakość.

Z nimi współpracowaliśmy