RÉSONNEZ® Originals

Po pierwsze gratulujemy dostania się na studia medyczne! Rozpoczniesz niebawem najciekawsze i jednocześnie najbardziej wymagające studia na świecie. Bez wątpienia przedmiotem pozostającym na długo w pamięci - a właściwie do końca życia - jest ANATOMIA.

Zapraszamy do zapisania się na listę osób zainteresowanych odbyciem szybkiego kursu wprowadzającego do nauki anatomii na studiach.

Kurs będzie prowadzony przez lekarzy oraz studentów ostatnich lat studiów. Przez cały tydzień. Będzie to świetna okazja do poznania się jeszcze przed studiami i nawiązania ważnych kontaktów.

Podzielimy się wiedzą i wskazówkami JAK UCZYĆ SIĘ anatomii oraz JAK ZDAĆ pierwszy rok studiów medycznych!

Piszemy ten tekst w grudniu 2020 roku. Pandemia COVID-19 wciąż daje się we znaki, dlatego nie wskazujemy póki co, czy wydarzenie odbędzie się w formie webinaru czy w formie hybrydowej, czy stacjonarnej...

Jedno jest natomiast pewne: kurs odbędzie się we wrześniu 2021 roku. Na pewno liczba miejsc będzie ograniczona niezależnie od formy organizowanego kursu. Zamierzamy zatrudnić NAJLEPSZYCH lekarzy i studentów.

Razem wprowadzimy Was w świat medycyny. Razem znaczy możliwe.

Do zobaczenia we wrześniu! Zapisz się się na kurs już dziś, a my odezwiemy się do Ciebie w pierwszej kolejności, dzięki czemu nie przegapisz okazji i zarezerwujesz sobie miejsce jako pierwszy/a!

Serdecznie pozdrawiamy,

lek. Dominik Kobylarek oraz lek. Amelia Ilnicka!

DO KONFERENCJI POZOSTAŁO:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

CENY BILETÓW ORAZ OFERTA PODANA ZOSTANIE WKRÓTCE!

Uczestnictwo w Konferencji

Każdy uczestnik otrzyma Certyfikat oraz Przewodnik po nauce Anatomii!

WEBINAR PROWADZIĆ BĘDĄ:
lekarze oraz studenci ostatnich lat studiów medycznych

UCZESTNICY

Webinar dedykowany jest studentom medycyny bez ograniczeń na rok i kierunek studiów.

MIEJSCE SZKOLENIA

POZNAŃ

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Dominik Kobylarek