RÉSONNEZ® Originals

WEBINAR W CENIE KAWY: 12,00 PLN. Część zysków zostanie przekazana na rzecz Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi. Webinar odbędzie się 21/01/2021 godz. 20.30!

Współczesne obrazowanie metodą rezonansu magnetycznego pozwala na postawienie trafnej diagnozy oraz prowadzenie wnikliwej obserwacji guzów mózgu. Nowoczesne techniki MR umożliwiają nie tylko szczegółową ocenę struktury guzów, lecz także ich metabolizm i unaczynienie, co ma niezwykle istotny wpływ na efektywne prowadzenie terapii, planowanie leczenia oraz monitorowanie jego efektów.

Webinar poprowadzi lek. Janusz Ilnicki, specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej z ponad 20-letnim doświadczeniem klinicznym, który na podstawie przypadków omówi charakterystykę guzów mózgu przed oraz w trakcie leczenia.Doktor podczas spotkania z podzieli się także praktycznymi wskazówkami dotyczącymi opisów badań oraz najczęstszych pułapek diagnostycznych.

DO SPOTKANIA POZOSTAŁO:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

WEBINAR TYM RAZEM W CENIE DOBREJ DUŻEJ KAWY NA JESIENNE I ZIMOWE DNI – 12,00 PLN

Uczestnictwo w Konferencji

Oceń Poznańską Szkołę Radiologii na Fb,

a my chętnie przygotujemy dla Ciebie certyfikat uczestnictwa w webinarze!

www.fb.com/poznanskaszkolaradiologii

WEBINAR PROWADZI:
lek. Janusz Ilnicki

Cześć! Dziękuję za zainteresowanie tym webinarem. Przygotowałem się najlepiej jak mogłem, żeby przekazać Ci niezbędne informacje z zakresu oceny guzów mózgu metodą rezonansu magnetycznego.

Do zobaczenia wkrótce!

UCZESTNICY

Webinar dedykowany jest studentom medycyny bez ograniczeń na rok studiów.

MIEJSCE SZKOLENIA

WEBINAR

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Dominik Kobylarek