RÉSONNEZ® Originals

Fermakologia!

Spotkania z farmakologią

Sprawdzone treści

Treści zweryfikowane pod kątem naukowym. Każde spotkanie to dla nas tygodnie przygotowań!

Przystępna cena

Dopiero zaczynamy, więc to nie byłoby okej, gdybyśmy wprowadzali rynkowe stawki… liczymy na Twój feedback!

Dlaczego płatne?

Wynika to z tego, że każdy webinar to serio dużo pracy, a pozyskane środki reinwestujemy, żeby podnosić jakość tego, co robimy.

Rówieśnicza nauka

Sprawa oczywista. Doświadczeni lek. i lek. wet. dużo kosztują, ale dlaczego miałoby to nas ograniczać w zdobywaniu wiedzy? U nas webinary prowadzą młodzi lek. i lek. wet oraz studenci, ALE WSZYSTKIM SIĘ PRZEDE WSZYSTKIM CHCE! 🙂

Co zyskujesz?

Wiedzę. Skrypt. Możliwość obejrzenia powtórek. Dostęp do quizów. Wsparcie we wspólnym zdobywaniu wiedzy! Może poznasz dzięki nam przyszłego męża lub żonę? 🙂 Nie no żartujemy. Nie świadczymy takich usług.

Dlaczego my?

Bo się staramy i nie jesteśmy korpo. Mamy wsparcie RÉSONNEZ i to się dla nas liczy. To świadczy o tym, że mamy potencjał!

Leki działające na koński układ oddechowy

Lato, kurz i pyłki sprzyjają rozwojowi chorób układu oddechowego. 

Czy wchodząc do stajni, da się słyszeć pokasływanie, a gdy koń wystawia z boksu głowę, to z chrap wycieka śluzowa wydzielina? Jaka jest tego przyczyna, co zrobić, jak wyleczyć? 

Na webinarze przedstawimy wybrane patologie układu oddechowego koni. I oczywiście  dowiecie się o farmakoterapii tych chorób. Dodatkowo, korzystając z darów natury, opowiemy o naturalnym wspomaganiu układu oddechowego ziołami. 

Zapraszamy studentów i lekarzy weterynarii, opiekunów koni i wszystkich koniarzy 🙂 Razem zdobywajmy wiedzę!

Webinar poprowadzi studentka 5 roku medycyny weterynaryjnej na UWM w Olsztynie, wolontariuszka Fundacji Wspierającej Naukę im. Doktora Mariana Szulca.

Oczywiście webinar ma cel edukacyjny i nigdy nie zastąpi konsultacji z lekarzem weterynarii! 

WYJAŚNIAMY RTG-11

Koszt = 7 PLN... a w cenie... skrypt do utrwalenia wiedzy i możliwość obejrzenia powtórki 🙂 Wspierasz nas, a my podnosimy nasz poziom.

02/07/2021

Webinar

Tutaj pojawi się wkrótce kolejny webinar 🙂