RÉSONNEZ® Originals

Fermakologia!

Spotkania z farmakologią

Sprawdzone treści

Treści zweryfikowane pod kątem naukowym. Każde spotkanie to dla nas tygodnie przygotowań!

Przystępna cena

Dopiero zaczynamy, więc to nie byłoby okej, gdybyśmy wprowadzali rynkowe stawki… liczymy na Twój feedback!

Dlaczego płatne?

Wynika to z tego, że każdy webinar to serio dużo pracy, a pozyskane środki reinwestujemy, żeby podnosić jakość tego, co robimy.

Rówieśnicza nauka

Sprawa oczywista. Doświadczeni lek. i lek. wet. dużo kosztują, ale dlaczego miałoby to nas ograniczać w zdobywaniu wiedzy? U nas webinary prowadzą młodzi lek. i lek. wet oraz studenci, ALE WSZYSTKIM SIĘ PRZEDE WSZYSTKIM CHCE! 🙂

Co zyskujesz?

Wiedzę. Skrypt. Możliwość obejrzenia powtórek. Dostęp do quizów. Wsparcie we wspólnym zdobywaniu wiedzy! Może poznasz dzięki nam przyszłego męża lub żonę? 🙂 Nie no żartujemy. Nie świadczymy takich usług.

Dlaczego my?

Bo się staramy i nie jesteśmy korpo. Mamy wsparcie RÉSONNEZ i to się dla nas liczy. To świadczy o tym, że mamy potencjał!

WYPOŻYCZALNIA WIDEO

Spotkanie zorganizowane we współpracy z Fundacją Wspierającą Naukę im. Doktora Mariana Szulca.

Nie powiemy Ci, jak sprawić, by kury znosiły złote jaja, ale przedstawimy Ci temat, który może mieć wpływ na zdrowie przyszłych pisklaków :))

BEZPIECZEŃSTWO LEKÓW W CIĄŻY!!!

Podczas webinaru zostaną omówione wybrane grupy leków – dozwolonych i zabronionych, odrębności ich stosowania w tym okresie oraz najnowsze rekomendacje FDA, które należy znać i stosować.

Nie zabraknie również najciekawszych doniesień ze świata nauki.

Widzimy się 20.12.2021 o 20:30!

*Zapisując się na E-MAIL EDUKACJĘ otrzymasz dostęp do dodatkowej dawki inspiracji i treści, w których znajdziesz m.in.: polecane konta studentów kierunków medycznych, najnowsze doniesienia ze świata nauki oraz wszystko to, co można podpiąć pod medyczny lifestyle – polecenia filmów, recenzje książek i jeszcze więcej! Nie możesz tego przegapić – to wszystko na wyciągnięcie ręki – pamiętaj o akceptacji naszego newslettera! 

Często zadawane pytania

Wysyłamy powtórki do uczestników szkoleń w poniedziałki, a zatem jeśli Twój webinar odbył się w niedzielę, to w poniedziałek dostaniesz powtórkę. Jeśli Twój webinar odbył się w czwartek, to również otrzymasz powtórkę w najbliższy poniedziałek 🙂

Przez 48h (dwa dni robocze) od momentu wysłania. 

Obsługa klienta jest dostępna w dniach: wtorek, czwartek, niedziela od godz. 18-20.00. W tym celu prosimy napisać na adres: pilnapomoc@resonnez.eu lub wysłać wiadomość na Facebook’a: @poznanskaszkolaradiologii lub @resonnez. 

Uwaga w dniu wydarzenia możemy otrzymywać wiele maili i ze względu na to, że jesteśmy małym zespołem, to nie poradzimy sobie ze wszystkimi wiadomościami, dlatego prosimy sprawdzić wszystkie linki z kilkudniowym wyprzedzeniem.

 

Skrypt będzie dostępny do pobrania w trakcie spotkania na pasku na górze monitoru 🙂 Wielki pasek z wielkimi literami 🙂