RÉSONNEZ® Originals

RÉSONNEZ® x Poznańska Szkoła Radiologii wydarzenie oryginalne. Serdecznie zapraszamy na webinar pt. „Zobaczyć to co niewidoczne dla oczu w neuroradiologii - spektroskopia i obrazowanie funkcjonalne OUN w technice rezonansu magnetycznego”.

Spotkanie poprowadzi prof. dr hab. med. Andrzej Urbanik, radiolog i podróżnik, kierownik Katedry Radiologii Collegium Medicum UJ oraz Zakładu Diagnostyki Obrazowej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz redaktor naczelny serwisu www.infoRadiologia.pl. W latach 2016-2019 pełnił funkcję Prezesa Zarządu Głównego Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego. Profesor Andrzej Urbanik jest zasłużonym, wielokrotnie nagradzanym w Polsce i zagranicą specjalistą, autorem około 350 publikacji i ponad 700 prezentacji na kongresach, kierownikiem licznych Grantów Komitetu Badań Naukowych. Ze swoim zespołem zrealizował blisko 30 projektów badawczych z wykorzystaniem technik TK i MR.

Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na rzecz Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu oraz na cele statutowe Fundacji Wspierającej Naukę im. Doktora Mariana Szulca

KOSZT UDZIAŁU W WEBINARZE

12 PLN
  • imienny certyfikat uczestnictwa
  • możliwość zadania pytania*