RÉSONNEZ® Originals

Dostałeś się na wymarzone studia medyczne i nie wiesz co dalej? Wybór fartucha i podręczników jeszcze przed Tobą? A może wybory uczelni są dopiero przed Tobą, ale chciałbyś/chciałabyś posłuchać, co o studiach medycznych mówią starsi koledzy, którzy przecierają przed Tobą ścieżki w medycznej i studenckiej drodze?

To miejsce jest dla Ciebie! Nie bez kozery nazwaliśmy je Studencką Pierwszą Pomocą.

To miejsce w internecie tworzone jest przez studentów dla nowych i przyszłych studentów kierunków medycznych.

Sami kiedyś zaczynaliśmy studia i wiemy jak cenna okazała się pomoc starszych kolegów. Wiele z naszych pytań pozostałoby bez odpowiedzi gdybyśmy nie wiedzieliśmy do kogo się zwrócić. Nikt nie pomoże przyszłemu studentowi tak inny student!

Chcemy Wam ułatwić start na studiach i zmniejszyć stres, który wiąże się z rozpoczynaniem nowego etapu edukacji, a którego i tak mamy dość w życiu! 🙂

Naszą inicjatywę rozpoczynamy spotkaniem live, które poprowadzi Ania (@aniawfartuchu) a jej gośćmi będą studenci pierwszego roku Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, którzy swoją przygodę z medycyną rozpoczęli w czasie pandemii.

Porozmawiamy o tym czy ich oczekiwania zderzyły się rzeczywistością? Czy ich obawy przed rozpoczęciem roku akademickiego potwierdziły się w jego trakcie?

Co na medycynie jest najtrudniejsze?

Czy można pogodzić działalność w organizacjach studenckich z nauką?

Oraz wiele innych przemyśleń związanych z pierwszym rokiem studiów. Gwarantujemy, że każdy znajdzie w tym live odpowiedź na pytanie krążące mu po głowie. Zapisz się już dziś! Widzimy się 20.07 o 19:00! Jeśli macie pytania i chcecie żebyśmy odpowiedzieli na nie podczas spotkania na koncie instagramowym @anatomia_po_ludzku 2 dni przed spotkaniem zostawimy specjalne okienko do ich zadania.

WYDARZENIE JEST ZA FRIIIKO <3

0 PLN
  • RÉSONNEZ ŻYCZY DOBREGO SPOTKANIA!